tender-eyed

אלמוגים באור ים

אור עקיבא

השכונה שנולדה בשביל הילדים

אלמוג אור הים הוא פרויקט המהווה בשורה חדשה והזדמנות של פעם בחיים למשפחות השואפות לאיכות חיים גבוהה. זהו פרויקט יוקרתי, בן 253 יחידות, שיוקמו במתחם שבו 8 בניינים בני 5 עד 9 קומות לצד שטחי ענק ירוקים. הוא נולד על עתודת קרקע באחד האזורים המבטיחים של ישראל – בין קיסריה לאור עקיבא.

בבסיס החשיבה מאחורי תכנון הפרויקט שמהווה אחד מפרויקטי הדגל בשכונת אור הים האטרקטיבית, עומדת התפיסה שכל אחת מהדירות היא סמל להתחלה חדשה של משפחות צעירות ומשפחות ותיקות. ככזו, היא צריכה להאיר את הלב ולהרחיב את הדעת, לגרום לחיבור מידי ולחיוך של הדיירים עם הגעתם הביתה. בהתאמה, ייבנו דירות גדולות ומרווחות ובהן יושם דגש על עיצוב יוקרתי בתכנון אדריכלי פונקציונאלי ויצירתי במיוחד, ועל חומרי גלם משובחים.

קרא עודשכונת אור הים שבה מוקם הפרויקט, נבנית כסביבת מגורים עצמאית ומשגשגת, כמו עיר קטנה בפני עצמה ובה כל מה שמשפחה צריכה. גולת הכותרת של האזור – בטיחות הילדים. לכן התכנון בוצע כך, שלדוגמה, לא יהיה צורך בחציית כבישים. זאת, בנוסף לכל מוסדות החינוך והקהילה החדשים העתידים לקום בה לשירות התושבים כדי שלא יצטרכו לצאת ממנה. את השכונה יעשירו אגמים מלאכותיים ופיתוח סביבתי עשיר ביותר.

המיקום המושלם של אור הים בין כביש 2 לכביש 4, מוסיף לכל שלל יתרונותיה: מרחק הליכה בלבד בשבילים ייעודיים בשכונה או נסיעה קצרצרה כבר תביא אתכם לחופי הים המרהיבים של הכרמל ושל קיסריה. בנוסף, רק דקותיים יקח לכם להגיע לחדרה, 10 דקות לאזורי התעסוקה של נתניה, 12 דקות נסיעה לכביש 6 ורק חצי שעה לתל-אביב או לחיפה. מעבר לכך, החברות האמונות על המיזם מתכוונות להפעיל שאטל לנסיעה למקומות העבודה, לנוחיות התושבים.

מיקום הפרויקט

העיר והסביבה

אור הים משתרעת על פני 1060 הדונם שבין שכונת אורות רבין, כביש החוף, צומת פלי"ם וכביש מס' 4. השכונה היא חלק ממיזם משותף לחברה לפיתוח קיסריה בשיתוף עיריית אור עקיבא. השכונה כוללת מתחם מגורים מגוון ואיכותי, שבמרכזו פארק לכל אורכו ומסביב פיתוח סביבתי מוקפד ומושקע, המשלב שטחים ציבוריים, לצד היצע רחב של שירותי חינוך, קהילה ומסחר.

אחד העקרונות המנחים את תכנון השכונה היה הקמת מערכת חינוך עצמאית עם 4 קריות חינוך ובהן בתי ספר וגני ילדים, שאליהם ניתן יהיה להגיע באמצעות שבילי הליכה במקום חציית כבישים. התשתית תבנה כך שהמרחק המקסימלי לבתי הספר היסודיים יעמוד על 350 מטר בלבד. בעתיד צפויה לקום באזור גם פקולטה לרפואה.

על פי התכנון, כמעט מחצית מהשכונה תטבול בשטחים ירוקים.קרא עוד בין היתר יוקמו בה2 אגמים אקולוגיים. בנוסף, יוקמו בסמוך לה קאנטרי קלאב, קריית ספורט, שטחי מסחר ומגוון רחב של אתרי בילוי ופנאי. זאת בנוסף למגרשי הספורט, מגרש אתגרי לאופניים, גינות קהילתיות, פארקי שעשועים, גינות כלבים ועוד, שעתידים להעשיר את האזור כולו.

בנוסף, מתוכננים לקום בשכונה מספר מרכזים מסחריים, בהיקף של כ-50,000 מ"ר לשירות התושבים, שגם אליהם ניתן יהיה להגיע דרך מערכת שבילי ההליכה והאופניים.

lamp ...הידעת

בשכונה מוקמים 2 אגמים אקולוגיים

lamp ...הידעת

הפרויקט מונגש לים באמצעות שביל ייעודי מהשכונה ישירות לחוף "אור ים

lamp ...הידעת

בשכונה ייעדו שטחים ירוקים בשטח של כ-40%

עיקרי המפרט הטכני

בקרוב נחשוף את המפרטים
מפרט זה הינו למטרות המחשה ומסירת מידע ראשוני בלבד.
החברה תהיה מחוייבת אך ורק בהתאם להסכם המכר ונספחיו לפי חוק המכר עליהם יחתמו החברה והקונים.

משרד מכירות

אלמוגים החזקות בע"מ
רחוב הפטיש 2, ת.ד. 2058,
טירת הכרמל 3912001
פקס: 04-8577081
שעות פעילות:
ימים א' עד ה' בין השעות 08:30 – 17:30
ימי ו' בין השעות 09:30 – 13:00
facebook youtube

לקבלת מידע מלא ויצירת קשר
עם משרד המכירות:

פנייתך התקבלה בהצלחה.
נציגינו יצרו קשר בהקדם.