אודות חברת אלמוגים

אלמוגים הינה חברת בנייה ציבורית הנסחרת בבורסה ונחשבת כבר למעלה מ-30 שנים לאחת מחברות הנדל”ן היציבות והמבוססות ביותר בישראל. אלמוגים הינה יזמית החתומה עד כה על בניית כ-4000 יחידות דיור, ועל הולדת שכונות מגורים ומתחמי מסחר בני עשרות אלפי מ”ר בכל רחבי ישראל.

1

שנות ניסיון

1

יחידות דיור

1

עובדים בארץ

מיסודות של שותפויות אמיצות לסביבות מגורים אדירות, 

את אלמוגים הקימו ב-1986 בוגרי הפקולטה להנדסת בניין בטכניון, מר עמי בר משיח ומר מריו זוזל, מתוך תחושת שליחות ואהבת הארץ. שותפותם האמיצה דבקה גם כיום בצוות חברה המונה כ-100 עובדים במחלקות השונות. כבר בשנותינו הראשונות פעלנו רבות כחברה משכנת, במסגרת מפעלי הבנייה האדירים שהביאו איתם גלי העלייה מברית המועצות, ומאז ועד היום אנו בונים ומשווקים מבחר פרויקטים למגורים ברחבי הארץ במיקומים שבחרנו בקפידה, על מנת להבטיח השקעות ראויות ונכונות לכם, לקוחותינו, באחת ההחלטות החשובות שתעשו בחיים -רכישת בית.

יזמות ובנייה תחת קורת גג אחת!

אנו מאמינים שכיזם עלינו לקחת אחריות מלאה על כל פרויקט שנולד תחת ידינו, ולכן אלמוגים פועלת בכל שלבי ההקמה – מאיתור וייזום פרויקטים עם הבטחת ערך, דרך תכנון,,שיווק ובנייה ועד לאכלוס ולשירות לקוחותינו מקצה לקצה. הסיווג הבלתי מוגבל של חברתנו, החוסן הכלכלי והניסיון שלנו מאפשר לנו לנהל ביד רמה תהליכי בנייה מורכבים תחת קורת גג אחת. זאת תוך עמידה ואף יכולת הקדמה של לוחות זמנים, ושמירה על מסגרות תקציב מדויקות לביטחון רוכשינו.

יש ארכיטקטורת עילית בישראל. 

מוניטין אלמוגים נעוץ בעיקר ביתרון הדגל שלה – תפיסת התכנון והביצוע המוקפדים של חברתנו. אנו מאמינים שההצלחה טמונה בהיכרות מעמיקה עם קהל היעד שלנו, וברגישות לעובדה שכל לקוח הוא מיוחד ולכל קהל צרכים המתכתבים עם מיצובו ומיקומו הגיאוגרפי. בהתאמה, אנו יוצרים קונספטים תכנוניים המתחשבים ברוכשינו כחליפה, ומביאים את התכנון לידי ביצוע פונקציונלי, יצירתי וחדשני על ידי מיטב האדריכלים מהארץ ומהעולם. כך, הפרויקטים שלנו -הנולדים תוך שימוש בטכנולוגיות בנייה מתקדמות, בחומרי הגלם הטובים ביותר וברמות גימור בלתי מתפשרות – עולים על הקרקע בניחוח יוקרה ובאיכות היוצרת סטנדרט מגורים חדש בישראל.

חווית הלקוח שלכם היא השמחה שלנו

בראש ובראשונה אלמוגים רואה חובה בעשייה תמידית, ימים כלילות, להעצמת איכות הקשר עם כלל לקוחותינו, ואנו שמחים על שביעות הרצון הגורפת של רוכשינו. אנו מאמינים שקשר טוב עם לקוחות וספקים מתחיל בשקיפות ומידע מלאים על מהות הפרויקט, שלביו, תקציבו ותוצריו. חטיבת השירות של אלמוגים מורכבת בין היתר מ”סיירות בדק” שהינן יחידות שיצרנו, האמונות על חוויית הלקוח של כל אחד מכם משלב הרכישה ועד שלב האכלוס והרבה אחריו. את כל אלו עטפנו ברוח המשפחתיות והחברות החקוקה בחזוננו והעוברת הלאה, גם אליכם, בהקשבה מלאה, בזמינות ובשירות אישי, חם ומחבק מא’ ועד ת’.

חזון החברה

אנו מאמינים שבניית בית ללקוחותינו, כמוה כהגשמת חלומות ומענה להחלטות של פעם בחיים. לכן אנו פועלים להרחיב את בנייתנו בכל רחבי ישראל ובהתאמה לקהלי יעד מגוונים.
אנו שואפים לתכנון אדריכלי שמקדים את זמנו, ובהתאמה עובדים עם טכנולוגיות בנייה חדשניות ובוחרים את מיטב אנשי המקצוע, החומרים ושיטות הגימור המתקדמות ביותר מהארץ ומהעולם.

אנו מקיימים מחקר מקדים ובחינת כדאיות לכל פרויקט ופרויקט שלנו, כדי להבטיח את מקסימום הרווח לרוכשים שלנו.
אנו מאמינים שיציבות וחוסן כלכלי מתחילים בניהול תקציבי מדויק ומבוקר של כל תהליך הבנייה.
אנו דוגלים בתהליכי עבודה מסודרים ומבוקרים ובשאיפה מתמדת לעמוד בלוחות הזמנים שהבטחנו ללקוחותינו, ואף להקדים אותם.
אנו רואים בכל לקוח וספק בני משפחה ושותפים לדרך, ולכן שמים לנגד עינינו את שביעות רצונם ופועלים בכל דרך להעצמת חווית הלקוחות שלנו.

מייסדי החברה

כששותפות הופכת למשפחה

מר מריו זוזל ומר עמי בר משיח, שניהם בוגרי הפקולטה להנדסת בניין בטכניון, הקימו את חברת אלמוגים יחד לפני למעלה מ-30 שנה בעשר אצבעותיהם. בזרועות שלובות ובעבודת צוות ששמה לנגד עיניה תמיד את המטרה, הפך המודל הניהולי שלהם לדוגמא ומופת ליעילות וליצירתיות בעולם הנדל”ן. ברוח חברותם האישית וערכי הכבוד ההדדי והאנושיות שהטמיעו יחד בחברה, נולדה באלמוגים תרבות ארגונית השואפת לאווירת משפחה הן בקרב העובדים והן ביחסים עם הלקוחות במשך כל שנות הפעילות.

עמי בר משיח

דירקטור ובעלים, מהנדס

מריו זוזל

יוֹ"ר דירקטור ובעלים, מהנדס

צוות החברה

מיכל גור

מנכ"לית

יעקב קרונזילבר

סמנכ"ל הנדסה

נוי דותן

סמנכ"לית פיתוח עסקי

אבי מזרחי

סמנכ"ל כספים

סלע קולקר

מנכ"ל בתי אלמוג אילת

טל שילה

יועץ משפטי

עדי גייר

סמנכ"ל שיווק ומכירות
תפריט
דילוג לתוכן