חטיבה מסחרית

  1. ראשי
  2. חטיבה מסחרית

שדרת המסחר, עמק הכרמל

שדרת המסחר עמק הכרמל, נשר

שדרות המסחר עמק הכרמל מציעות כ- 1,200 מ”ר של שטחי מסחר בגדלים שונים בהתאמה אישית לצד טיילת עתידית, פינות ישיבה מוצלות וצמחייה עשירה במרכז רובע עמק הכרמל המבטיח. שדרת החנויות תוכננה בהשראת ניחוח אירופאי ותוך הקפדה על כל פרט ופרט. כל החזיתות עוצבו באופן אחיד, נעשה שימוש בחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר וחשיבה על אוירה כללית אלגנטית שתשדר למבקרים תחושת של בילוי ושופינג ברמה הגבוהה ביותר

שדרות המסחר, מוקמות בסביבת מגורים חדשה ופורצת דרך, המייצגת את המהפכה העוברת על האזור כולו ואשר מתפתחת על הציר המרכזי המוביל והסואן בדרך לחיפה. המתחם בא לתת מענה בראש ובראשונה לאלפי הדיירים החדשים ברובע עמק הכרמל החדש בנשר – אוכלוסייה איכותית, המורכבת ממשפחות צעירות, משפרי דיור, סטודנטים ומשקיעים,שכולם יחד מהווים כוח קנייה שוטף.

בנוסף, שדרת החנויות תהווה אלטרנטיבה אלגנטית גם ללקוחות רבים נוספים, הפוקדים את האזור מדי יום- זהו ציר החיים המרכזי והיומיומי עבור עשרות אלפי לקוחות מדי יום. הסיבה נעוצה במיקום האסטרטגי על הציר הראשי המחבר את צומת הצ’ק פוסט עם צומת יגור בקרבת המטרונית העתידית.

צולם בפרויקט עמק הכרמל, נשר.

בתי אלמוג אילת

בתי אלמוג אילת

באחת הפינות השקטות של העיר, לא הרחק ממתחם האוניברסיטה, שוכנת הבטחת התשואה הגדולה של ישראל: “אלמוג אילת”. קומפלקס המגורים הייחודי והראשון מסוגו בארץ הוכיח למאות משקיעים, שגם בהשקעה סולידית ובטוחה ניתן לקבל תשואה בלתי רגילה.

אלמוג אילת” גאה להיות המתחם הגדול ביותר בישראל למגורים להשכרה כבר למעלה מ-12 שנים. המתחם מתוחזק ומנוהל ברמה מקצועית מהטובות בישראל, וזוכה להערכה רבה בקרב הנהלות בתי המלון, אוניברסיטת בן גוריון ומומחי נדל”ן בכל רחבי הארץ, הרואים בו דוגמא ומופת לפרויקט מניב מנוהל היטב.

הפרויקט בנוי כשכונה המורכבת ממספר מבני מגורים.בכל מבנה דירות סטודיו בנות 2 חדרים חינניות, מרוהטות ומאובזרות, הכוללות את כל המפרטים והשירותים לדיירים. בנוסף, לשירות דיירי המקום נבנה מרכז בילוי עשיר הכולל בריכה, מועדון כושר, מינימרקט, בית קפה ופאב לילי. המתחם מאובטח 24 שעות ביממה ונהנה מתקני בטיחות ואבטחה מהגבוהים באילת.

ב”אלמוג אילת” מתגוררים למעלה מ-1200 צעירים. המתחם נבנה כדי לספק את הביקושים האדירים למגורים עבור עובדי בתי המלון בפרט וענף התיירות בכלל המציפים את העיר הדרומית התוססת. הדירות שבו מושכרות לרשתות מלונאות מהגדולות בישראל בהסכמים ארוכי טווח, ולסטודנטים בקמפוס בן גוריון הסמוך.

בזכות שמו הטוב של הפרויקט, ענף המלונאות באילת קיבל את המתחם באהבה וחבר אליו באופן פעיל ושוטף. בתי המלון הגדולים בעיר שכרו מאות יח”ד לתקופות ארוכות, ו”אלמוג אילת” הפך לאחד הפרויקטים הכי מבוקשים בעיר – עד כדי כך שעובדים רבים מתנים את עבודתם בבתי המלון בקבלת מגורים במתחם “אלמוג אילת” הפופולרי והמבוקש.

גם אתם יכולים ליהנות מתשואה! הדירות נמכרות למשקיעים ישראליים תמורת תשואה מובטחת למספר רב של שנים ועפ”י מסלול לבחירתם. מאות יחידות דיור כבר נמכרו בשיטה זו, והמשקיעים משיגים תשואה גבוהה הן בשל העלייה בערך הנכס והן באמצעות תשלומי שכר הדירה החודשיים השוטפים.

לפרטים אודות רכישת דירה במתחם בתי אלמוג יש ליצור קשר 5330* (שלוחה 7)

למידע נוסף ותיאום פגישה:

הנני מאשר קבלת חומרים פרסומיים במייל או ב- SMS
שלח

ההודעה נשלחה בהצלחה

ההודעה נשלחה בהצלחה

תפריט
דילוג לתוכן