מצמצמי דיור גרסת 2019 – לא מה שחשבתם…

הם צעירים מדי מכדי ללכת לדיור מוגן, ולא מתפשרים על איכות. נשמע לכם מוכר? מצמצמי הדיור של 2019, הם ממש לא הסבא והסבתא  שהיו לנו. הם אוהבים איכות חיים ועדיין רוצים אותה במפלס אחד, מרווח ומעוצב.

ישנו פלח גדול של אוכלוסיית “מצמצמי דיור”, אנשים בני למעלה מ- 55, שהילדים עזבו את הבית , סיימו את המשכנתא, והם רוצים להנות מהחיים הטובים”, מסבירה ליאת דנינו, סמנכ”ל השיווק והמכירות של חברת “אלמוגים”. “חלקם הגדול מחפשים דירה במפלס אחד שתתאים להם לשליש הבא של החיים ותאפשר להם חיים בחלל מגורים גדול ביחידה אחת, תוך שמירה על מרחב נוח ורמת חיים דומה”.

לצערנו היום, עתודות הקרקע במדינת ישראל אינם מותאמות לביקוש, ובניה חד קומתית אינה נראית כאופציה בשוק הנדל”ן. חברת “אלמוגים”, מציעה כיום פרויקט ייחודי בנוף, באזור השרון, ב”פרדסיה החדשה”, המותאם לפלח האוכלוסיה הזו. מדובר על פרויקט יוקרתי בשכונה החדשה של פרדסיה, בלב אזור השרון המוקף בשטחים ירוקים ובניה נמוכה.

רובע היוקרה אלמוגים בפרדסיה כולל רק 48 וילות יוקרה בסגנון גן- גג (וילת גג ווילת גן), וילות קונספט בעיצוב ייחודי, המשלב את הקסם של פרדסיה הפסטורלית יחד עם אדריכלות מוקפדת באדריכלות פורצת דרך ובעיצוב פנים מרהיב. הפרויקט יוצר חללים פתוחים וגדולים, לצד גינות ומרפסות רחבות, בבנייה נמוכה. מדובר על וילות גן גג קסומות בעיצוב מרהיב ומתקדם מפרט עשיר ובניה על פי מפרט תקן ירוק

התואם את אופי היישוב.

הפרויקט מותאם בין הייתר ל”מצמצמי דיור”, ומוצע למכירה במחיר של החל מ- 3,000,000 ₪.

“זיהינו שזה פלח שוק שלא מתייחסים אליו”, אומרת ליאת דנינו, מנהלת השיווק של חברת אלמוגים. “אלה חבר’ה בגילאי ה-50, מבוססים, הילדים כבר עזבו את הבית, המצב הסוציו-אקונומי שלהם טוב – הם אחרי המשכנתאות.

הם צעירים מדי מכדי ללכת לדיור מוגן, ולא מתפשרים על איכות. החלטנו דווקא לטפח אותם, עשינו סקר בקרב האוכלוסייה הזו, כדי לדעת מה חשוב להם. הם לא רוצים מדרגות, אלא דיור שטוח, חשוב להם מטבח גדול ופינת אוכל גדולה, עם חצר מרווחת כשמדובר בדירת גן, או מרפסת אם מדובר בדירה רגילה או פנטהאוז. הם לא רוצים להיכנס ל ‘הרפתקה’ של שיפוץ, ולכן החלל הפנימי עוצב בהתאם לצרכים שלהם.

“המחשבה הייתה שהדירות האלה ישמשו אותם גם 20 שנה קדימה, כשהם יתבגרו, ולכן למשל, תכננו מפתח דלתות רחב, חדר אמבטיה נוח, סוויטת שינה גדולה, וחדרי אירוח אשר כוללים חדר שירותים ומקלחת. החשיבה הייתה עד לפרטי פרטים. אלה דירות שנכנסים אליהן כמו שהן, בלי צורך לעשות שום שינוי”.

הפרויקט ממוקם בסמוך לצירי תנועה ראשיים ומרכזי תעסוקה ומסחר רחבים, ממש בין רעננה לנתניה, ומתאים למשפחות הרוצות לשלב איכות חיים הטבולה בירוק, ונגישות למרכזי תעסוקה מרכזיים בלב אזור השרון.

לדברי מיכל גור, מנכ”לית חברת אלמוגים: ” פרויקט העילית שאנו בונים מיועד למשפחות איכותיות שאוהבות את החיים הטובים, ולמצמצמי דיור המעוניינים לגור במפלס אחד, בחלל מגורים גדול ביחידה אחת, תוך שמירה על מרחב נוח ורמת חיים דומה. בפרויקט הזה, שמנו את מירב תשומת הלב לפרטים הקטנים וראייה עתידנית של כל הנוחות בסביבה הביתית”.

החברה החלה בשיווק הפרויקט. לקוחות החברה מוזמנים, כאמור, לראות במרכז המכירות החדש את הקולקציות העיצוביות לבחירה.

למידע נוסף ותיאום פגישה:תפריט
דילוג לתוכן