אלמוגי HILLS - חיפה

אלמוגי HILLS חיפה הוא פרויקט יוקרה בן 60 יחידות דיור, הנבנות בשלושה בנייני מגורים באחת משכונות העילית החיפאיות – רמת אלמוגי.

הפרויקט היוקרתי מוקם מול הנוף הפנורמי של הכרמל והים, ומיועד למשפחות איכותיות שלא מתפשרות על החיים הטובים, ורוצות לגור בדירות מפנקות ומוארות במיוחד בשכונת היוקרה המבוססת של העיר.

אלמוגים מציעה לבחירתכם דירות 3,4,5 חדרים, פנטהאוזים ודופלקסים מפוארים ורחבי ידיים, שחזיתן המשוחררת תאפשר לכם ליהנות מהיופי המפעים שבחוץ.

את רמת הגימור הגבוהה ואת הסגנון האדריכלי המוקפד תזהו כבר בכניסה לבניינים, כשיקבל את פניכם אטריום מרכזי מרשים עם תקרה שקופה שתכניס אור לחללים המשותפים לדיירים. זאת בנוסף ללובי רחב ידיים המעוצב כמו כלל הפרויקט בסטנדרטים ובהשראה בינלאומית, ובו פינות ישיבה ומגע ירוק בכל פינה.את החיים הטובים שלכם באלמוגים יעטפו כלל השירותים שמעניקה שכונת רמת אלמוגי, החל ממוסדות חינוך דרך שדרות הבילוי, הפנאי ומרכזי הקניות, ועד תשתיות הקהילה הגבוהות שימקמו גם הם את איכות החיים שלכם בפסגה.

1

יח”ד

1

קומות

1

בניינים

העיר והסביבה

שכונת אלמוגי נמצאת במקום טוב באמצע בשכונות העילית של חיפה, כהמשך ישיר של ציר דניה ורמת גולדה המבוססות והמובילות של העיר ובמיקום הטוב ביותר בה . השכונה, על שם ראש העיר יוסף אלמוגי, מאוכלסת כמו הסמוכות לה ברצף בכ-600 משפחות צעירות וותיקות ממעמד בינוני-גבוה.

תושבי השכונה נהנים מתחושת קהילה, ביטחון ושביעות רצון גבוהה מתחזוקת השכונה .

כך למשל בנושא החינוך, מתממש בשכונה ביטוי מעשי של העיר חיפה לקידום ולמימוש הפוטנציאל האישי של הילדים מלידה ועד בגרות בתחום הלימודי, הרגשי, החברתי והערכי, ובשכונה פזורים מוסדות חינוך מגן ועד בית ספר תיכון מובילים, לרבות הריאלי העברי המצוי בקרבת מקום.

ברמת אלמוגי תמצאו את כל מה שצריך כדי ליהנות מסביבת מגורים גבוהה –  ממרכז מסחרי (ברחוב איינשטיין) דרך שירותי בריאות, ועד שדרות חנויות תוססות ומגוון רחב של מקומות בילוי ופנאי.

בשכונה נגישות לתחבורה ציבורית, אם כי עדיין במרחק השומר על השקט ועל צביון הפרטיות שבה, ובקרבת מקום כל מנעמי העיר חיפה – מתיאטרון חיפה דרך מסעדות ועד מרכזי בילוי ותרבות רבים, המאפשרים לתושבים לחיות את החיים הטובים.

תוכניות דירה

תפריט
דילוג לתוכן