אלמוגים בבת חפר

אלמוג השרון

בבת חפר - הכוכב של ציר יישובי הכוכבים

אלמוג השרון, מחלוצי הפרויקטים של הישוב בת-חפר, הוקם כחלק ממיזם יישובי הכוכבים, שהוביל שר השיכון דאז אריאל שרון על אדמות קיבוץ בחן, כ- 15 ק”מ מזרחית לנתניה.
חברת אלמוגים נמנתה עם נבחרת של קומץ יזמים, שגויסו למשימת הבנייה של הבתים הראשונים בישוב, והעלתה אל הקרקע למעלה מ-100 בתים פרטיים עם בריכות שחייה, בסטנדרט בנייה ובאיכות שהקדימה את זמנה.

בפרויקט הוותיק גרים כבר מ-1997 משפחות איכותיות במיצוב גבוה, הנהנות מחיים באווירה כפרית באחד המיקומים הטובים ביותר בשרון.

העיר והסביבה

תושבי אלמוג השרון בבת חפר כבר יודעים מזה עשורים – מדובר במגורים שהם חלום של קהילה! התושבים נהנים מהיותם חלק מאוכלוסיית משפחות ותיקות וצעירות במיצוב גבוה בישוב המבטיח של השרון.

בת-חפר, הגדולה ביישובי עמק חפר, נולדה לפני כ-30 שנה, במסגרת תוכנית “יישובי הכוכבים”.
כיום מתגוררות בישוב כ- 1,350 משפחות, כולן בבתים צמודי קרקע. השדרות והרחובות הראשיים בבת-חפר מצופים אספלט ולרחובות הפנימיים צביון של רחובות הולנדיים.

הישוב כולו מעוטר בלמעלה מ-100 דונם שטחי נוי ציבוריים, גינות ומתקני שעשועים לילדים. בנוסף, פארק ענק בן כ – 110 דונם, ובתוכו אמפיתיאטרון, מגרש גלגיליות, מתקני כושר ומשחקים-כל אלו לצד חינוך מצטיין של המועצה האזורית וקרבה לאזורי התעשייה והתעסוקה של השרון.

בנוסף, לבת-חפר יתרון גדול בזכות העובדה שבדקות ספורות ניתן להגיע ברכב לנתניה, לכפר סבא ולירידה לכביש 6, שמחבר את האזור בקלות למטרופולין של מרכז הארץ ולצפונה.

תפריט
דילוג לתוכן