אלמוגים פרדסיה

השרון - פרדסיה

וילות גן וגג לאושר שמתחיל בבית.

באחד האזורים הפסטורליים בישראל, במיקום נוח במיוחד לא הרחק מקיסריה, חצי שעה מתל אביב ודקות ספורות מרעננה ונתניה, הולך ומוקם רובע המגורים היוקרתי והמטופח “אלמוגים בפרדסיה”.

וילות גן וגג קסומות בעיצוב מפואר ומפעים ובאווירה אדריכלית מוקפדת ומפנקת במיוחד, בתכנונו של האדריכל המוכשר לבב שחר ושל מעצב הפנים היוקרתי מיקי טרבס מבית האדריכלות הבינלאומי “מיקיטה”.

פרויקט העילית מזמין אתכן, משפחות איכותיות שאוהבות את החיים הטובים, לבחור בין דירות הגן ההרמוניות, לבין דירות הגג הפנורמיות המרגשות. תשומת לב לפרטים הקטנים וראייה עתידנית של כל הנוחות בסביבה הביתית שלכן, הביאו אותנו לתכנון של בתים עשירי מפרט ומעודכנים במיוחד, עד כדי כך שגם את חדר הרחצה תכננו כמו ספא.

יש רק 48 הזדמנויות לאנשים כמוכם! כל אחת מווילות הגן גג נפרשת על 12 מבנים בני 2 קומות בלבד.

1

בניינים

1

קומות

1

יח”ד

העיר והסביבה

פרדסיה היא יישוב כפרי הממוקם מזרחית לכביש 4, כ-2 ק”מ מדרום מזרח לצומת השרון. היישוב זוכה פרס העשור להצטיינות מטעם המועצה לישראל יפה, ושומר על אופי כפרי ובנייה נמוכה.

בפרדסיה חיות משפחות ותיקות לצד משפחות צעירות אמידות הנהנות מחיי קהילה מגובשים, ממוסדות ציבור וחינוך לרווחת התושבים, מבית ספר תיכון שאליו יש הסעות מוסדרות מהמועצה לבני דרור, ממסעדות כפריות וממקומות הבילוי הקרובים באווירת החיבור לטבע.

היישוב, הנמצא מרחק נגיעה מכביש 4 ומכביש 6, מחבר את הפרויקט לתל אביב ב-30 דקות. תוך 8 דקות תוכלו להיות ברעננה ובכפר סבא ובנסיעה של 10 דקות תוכלו להיות באזורי התעשייה של נתניה ופולג, דבר שיאפשר לכם קרבה למקומות עבודה, בידור ופנאי.

פרדסיה מונה כ-1,600 בתי אב, כאשר ביישוב מאושרות לבנייה עוד 1200 יחידות דיור חדשות. זאת תוך התחייבות המועצה לשמירת צביון החיים הכפרי המיוחד של היישוב. המועצה מתהדרת בהצטיינות במגוון תחומי הליבה של כל קהילה – פרס על הניהול הכספי של המועצה, אות הצטיינות על תרומה לקהילה מטעם המועצה לישראל יפה ופרס על התנדבות בקהילה, המעידה על החיבור החם בין התושבים.

עיקרי המפרט הטכני

עיצוב פנים וסטיילינג ע”י Mikita אדריכלים.

אדריכלות הבתים: לבב שחר.

תוכניות דירה

תפריט
דילוג לתוכן