עמק הכרמל - נשר

בשורת המגורים של הכרמל

עמק הכרמל – RESERVE

בשורת המגורים החדשה של שכונת עמק הכרמל

את הטוב ביותר שמרנו לאניני הטעם

השלב החדש המוקם בנשר הפך לבשורה החדשה של ההתפתחות האורבנית במורדות הכרמל, ולחלוץ המרכזי בשינוי שעובר האזור כולו. זאת כחלק מתוכנית פורצת דרך של “אלמוגים” בשיתוף עיריית נשר, לעידוד תנופת הפיתוח. כך, עם התעוררות האזור עלתה נשר בשנים האחרונות על רדאר המשקיעים והקונים, ומומחים בשוק הנדל”ן מעריכים שרוכשי דירות בנשר צפויים ליהנות בשנים הקרובות מפריחה, שגשוג ועליית מחירים.

בפרויקט 369 דירות הממוקמות 12 בניינים מעוצבים בני 6-8 קומות, העוטפים פארק ירוק ושטחים ציבוריים המתוכננים בקפידה לרווחת התושבים, גינת ירק

“עמק הכרמל” תוכנן ועוצב על ידי השלוחה הישראלית של משרד האדריכלים הצרפתי-ישראלי עטור הפרסים אלטמן בושן, ומציע לבחירתכם דירות 3, 4, 4.5 ,5ו 5.5- חדרים, דירות גג וגן ייחודיות. לכל דירה מרפסת מרווחת, חנייה ומחסן פרטי. כל הדירות בתכנון ארכיטקטוני ייחודי ובמפרט טכני עשיר, ששם דגש על אלמנטים עכשוויים.

העיר והסביבה

מיקומה של שכונת עמק הכרמל במבואות העיר נשר, מבטיח לכם נגישות מרבית לעורקי התנועה הראשיים, למנהרות הכרמל ולצומת הצ׳ק פוסט. בעתיד הקרוב יפתח גם הכביש החדש שיחבר את דרך בר יהודה לכביש 79 ,ובכך יתקצר משך הנסיעה לכביש עוקף קריות ולכביש 6 .בקרוב עתידה להסתיים גם הקמת הרכבל החדש של חיפה, המחבר את אזור הצ׳ק פוסט לטכניון ולאוניברסיטה. הודות למיקומו המצוין של הרובע החדש, תוכלו ליהנות משפע של אפשרויות עבודה, בילוי, תרבות ופנאי, והכל במרחק דקות נסיעה מהבית. בקרוב עתידה נשר להתחבר גם למערך המטרונית המטרופוליני, הפועל במשך כל ימות השבוע ומחבר את חיפה והקריות לציר בר יהודה, סמוך לעמק הכרמל. בעתיד הקרוב עתידה להיחנך גם התחנה החדשה של רכבת העמק, סמוך למתחם ״מבנה״, כחלק מקו חיפה-עפולה ובית שאן. כל אלה יאפשרו לכם לקצר את זמן הנסיעה ללב המפרץ ולחיפה, לחסוך את העמידה בפקקים, ובכך גם לשפר באופן משמעותי את איכות האוויר בסביבה.

עיקרי המפרט הטכני

בלעדי לרוכשים דירה בבית הלבן! קולקציית העיצובים של –
טובי המעצבים הכינו עבורכם ולכם רק נשאר לבחור את הקו האישי שלכם!

תוכניות דירה

תפריט
דילוג לתוכן