התחדשות עירונית

  1. ראשי
  2. התחדשות עירונית

חומרים שיווקיים אלו הינם למטרות המחשה ומסירת מידע ראשוני בלבד.
החברה תהיה מחוייבת אך ורק בהתאם להסכם המכר ונספחיו לפי חוק המכר עליהם יחתמו החברה והרוכשים.

אלמוגים CITY- בשבילנו התחדשות זה שליחות!

חטיבת ההתחדשות העירונית של אלמוגים, קמה מתוך תחושת שליחות הרואה עדיפות בחידוש בניינים קיימים על פני הריסת שטחים ירוקים,
ומתוך חזון השואף לשדרג את הבטיחות ואת איכות החיים לאנשים החיים בהם ולהגשים סביבות מגורים חדשות.

להתחדש איתנו

בעולם המורכב של מימוש תוכניות תמ”א עירוניות, שכונתיות, תוכניות פינוי בינוי  או ברמת הבניין הבודד, מחלקת התחדשות עירונית של חברת אלמוגים נהנית משילוב של  יתרונות מנצחים השמים אותה בקדמת העשייה ואת הדירות החדשות שלכם בתנופת צמיחה.

אלמוגים היא גם החברה היזמית וגם החברה הקבלנית המבצעת, בעלת הסיווג ג’5 (בלתי מוגבל), כך שלפרויקט שלכם יש כתובת אחת לטיפול מא’ ועד ת’, על ידי יזם בעל חוסן כלכלי ו למעלה מ 35 שנות ניסיון, החברה חתומה על בנייה של למעלה מ-4,500 יחידות דיור ברחבי ישראל.

אנו מאמינים ששקיפות מלאה היא אבן יסוד לעשייה! אלמוגים הינה חברה ציבורית בורסאית איתנה ורווחית, המציגה צמיחה לאורך השנים ונתוניה שקופים לציבור. כדאיות כל פרויקט נבחנת בקפידה, תוך רצון למקסם את התמורה עבור כל רוכש ולקוח. גם בפרויקטים של ההתחדשות המתבצעים ללא עלות מצדכם, אנו פועלים למיקסום הדירות החדשות שלכם, על מנת שתוכלו ליהנות מעליה עקבית של ערכן. לאחר השלמתן ובמהלך כל שלבי הפרויקט נדאג לעדכן אתכם בכל פרט ובכל התקדמות.
בנוסף, חברתנו מתעדכנת באופן קבוע לגבי שינויים ותוספות בחוקי הבנייה הממשלתיים ובפרט לגבי דרישות של הרשויות המקומיות ועושה הכל למען ייעול תהליכי ההתחדשות העירונית בצורה המעשית ביותר.

דרך התכנון לעיצוב וגמר

אנו רואים בעיצוב הפרויקטים המתחדשים עוגן משמעותי ביותר! כן שמים דגש על ארכיטקטורת עלית ועל עיצוב פנים בכל פרט ופרט בפרויקטים המתחדשים. החל מלובי הבניינים ועד למפרטים הטכניים העשירים בתוך הדירות. מעבר לכך, אנו מכירים בשוני ובייחודיות של כל אחד מלקוחותינו ולכן יוצרים מגוון קולקציות עיצובי פנים בסגנונות יוקרתיים.

אלמוגים CITY מחויבת להקפדה על ביצוע מדוקדק, על איכות חומרים ועל עמידה בלוחות זמנים ואף הקדמתם!
החברה מבצעת את הפרויקטים בהצלחה רבה, תוך ניהול מבוקר ע”פ תקן ISO , ובכפוף לבקרה תקציבית, מדידה ותגובה בזמן אמת.
התוצאה? עמידה אבסולוטית בכל ההתחייבויות ,זמני הביצוע וגמר פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר.

לבדיקת היתכנות צרו קשר:0525993920
noy@almogim.co.il
רו”ח נוי דותן

04-8577080
info@almogim.co.il

פורטל דיירים

רוכשי דירות בחברת אלמוגים במסגרת פרויקטים התחדשות עירונית נהנים מעתה מהאפשרות להירשם לאזור האישי ולצפות במגוון נתונים חשובים

לשירות הלקוחות: 5330* (שלוחה 9 )

תפריט
דילוג לתוכן